Listopad 23 2014 17:51:13

Witamy na stronie Polskiej Szkoły w Cork

Aby w pełni korzystać z serwisu Polskiej Szkoły w Cork musisz się zalogować korzystając z panelu logowania po prawej stronie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj.

Użytkowników poprzedniej wersji strony prosimy o ponowne zarejestrowanie się przy uzyciu nowego hasła

main photo

'Kultywujmy język ojczysty, aby nie przepadł gdzieś daleko, a nasze potomstwo nie zapomniało gdzie są jego korzenie...'

ANDRZEJKI !!!
ZAPRASZAMY UCZNIÓW KLAS OD PIĄTEJ DO 3 GIMNAZJUM NA SZKOLNĄ DYSKOTEKĘ Z OKAZJI ANDRZEJEK. CZEKAJĄ WRÓŻBY I LANIE WOSKU :)))
WIZYTA PISARKI W NASZEJ SZKOLE !!!
W ostatni weekend gościliśmy w naszej szkole fantastyczne Panie. Dziękujemy Pani Magdalenie Witkiewicz za cudowne spotkania autorskie z uczniami. Mamy nadzieje, ze podobało się Pani u nas :))) Dziękujemy także Pani dr Annie Jarmołowskiej za niezwykle cenne i potrzebne konsultacje psychologiczne. Zawsze będą Panie u nas mile widziane, więc zapraszamy już teraz.
KONKURS PRZEDŚWIĄTECZNY
ŚWIĘTA TUŻ TUŻ...
ZAPRASZAMY NASZYCH UCZNIÓW DO UDZIAŁU W KONKURSIE

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI
W OSTATNI WEEKEND OBCHODZILIŚMY W NASZEJ SZKOLE KOLEJNĄ ROCZNICĘ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI. PIĘKNA GAZETKĘ UPAMIETNIAJĄCĄ TO WAŻNE WYDARZENIE PRZYGOTOWAŁ PAN RAFAŁ BARSZCZ- NAUCZYCIEL WOP-U. LEKCJE W TYCH DNIACH WIĄZAŁY SIĘ TAKŻE Z OWĄ TEMATYKĄ , A NASI DRUGOKLASIŚCI UCZYLI SIĘ PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH.
LEGITYMACJE SZKOLNE
SZANOWNI PAŃSTWO !!!

TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW O WYDANIE LEGITYMACJI LUB LEGITYMACJI JUŻ WYDANYCH DO PODBICIA MINĄŁ. KAŻDEGO ROKU WNIOSKI TE PRZYJMOWANE SĄ DO KOŃCA PAŻDZIERNIKA.

DYREKCJA SZKOŁY
ZNANA AUTORKA W NASZEJ SZKOLE !!!
ZAJĘCIA SPORTOWE
DRODZY RODZICE !!!

INFORMUJEMY, ŻE NASTĄPIŁA ZMIANA NA STANOWISKU NAUCZYCIELA PROWADZĄCEGO ZAJĘCIA SPORTOWE. PAN PAWEŁ GIELNIOWSKI JEST MAGISTREM WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I POSIADA WSZYSTKIE WYMAGANE KWALIFIKACJE. MAMY NADZIEJĘ, ŻE JEGO WSPÓŁPRACA Z DZIEĆMI ORAZ PAŃSTWEM BĘDZIE BARDZO OWOCNA.

DYREKCJA I GRONO PEDAGOGICZNE
ZAPRASZAMY !!!
SPOTKANIA DLA MATURZYSTÓW ODBYWAJĄ SIĘ W KAŻDĄ SOBOTĘ O OGODZINIE 14.30.
NAUCZYCIELEM PROWADZĄCYM GRUPĘ JEST PANI EDYTA BAKUŁA.

Drodzy Rodzice!!!

Witamy serdecznie w nowym roku szkolnym. Aby usprawnić pracę szkoły i zapewnić bezpieczeństwo naszym uczniom
Prosimy o: - wjazd do szkoły od ul. Gardiner’s Hill pod górkę i w lewo w szkolną bramę, natomiast wyjazd z bramy w lewo. Nieprzestrzeganie tych zaleceń skutkowało będzie zamknięciem bramy wjazdowej i zakazem wjazdu na teren szkoły . - nieprzebywanie w czasie zajęć na terenie budynku szkolnego ze względów bezpieczeństwa. - przestrzeganie zakazu palenia na terenie wokół szkoły –wychodzimy za bramę wjazdową i zbieramy po sobie śmieci - pakowanie dzieciom na drugie śniadanie zdrowej żywności oraz niegazowanych napojów ( chipsy, popcorn, napoje energetyczne zabronione) - zgłoszenie ewentualnych alergii pokarmowych . - uregulowanie płatności za ubezpieczenie u wychowawcy – kwota 3 euro, oraz komitetu rodzicielskiego w kwocie 40 euro za dziecko ( pieniążki te przeznaczane są na bieżące funkcjonowanie szkoły oraz imprezy okazjonalne dla dzieci, nagrody itp.) u pani woźnej.
Przypominamy, że każdy rodzic ma obowiązek zapoznania się z regulaminem szkoły dostępnym na stronie www. Kontakt z kierownikiem szkoły możliwy jest: - osobiście ( w wyznaczonych godzinach dyżurów), telefonicznie ( poniedziałki i piątki od 10.00 do 17.00) oraz mailowo. W razie nieobecności dziecka w szkole prosimy o kontakt mailowy z nauczycielami w celu otrzymania materiału do nadrobienia oraz pracy domowej. W naszej szkole odbywały się będą zajęcia dodatkowe np. sport, matematyka, harcerstwo, zajęcia wyrównawcze i plastyczne - informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.polskaszkolawcork.pl lub na facebook-u Szkolny Punkt Konsultacyjny w Cork .
Dziękujemy i życzymy udanego wspólnego nowego roku szkolnego 

ZAJĘCIA 6 I 7 WRZEŚNIA
GRUPY ZERÓWKOWE ZAPRASZAMY WG PLANU:

OA- SOBOTA 8.30-10.45
OB- SOBOTA 11.00-13.15
OC- SOBOTA 13.30-15.45

OD- NIEDZIELA 9.00-11.15
OE- NIEDZIELA 13.30-15.45

PROSIMY O PRZYPROWADZENIE DZIECI NA 5 MIN PRZED ROZPOCZĘCIEM ZAJĘĆ DO WEJŚCIA BOCZNEGO ( ZA PODJAZDEM W LEWO PRZED BUDYNKIEM SZKOŁY).

DO ZOBACZENIA :)
PLAN DODATKOWYCH ZAJĘĆ SPORTOWYCH

Nie masz jeszcze konta?

Nie możesz się zalogować?

Znajdź nas na Facebooku

Blog Polskiej Szkoły w Cork
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

14/11/2014 17:42
Zapisy na rok szkolny 2015/16 przyjmowane będą od kwietnia 2015. Formularz jest dostępny w zakładce pliki do pobrania.

14/11/2014 17:41
We wszystkie dni nie oznaczone w kalendarzu zajęć jako dni wolne- zajęcia dla wszystkich klas odbywają się normalnie.

13/11/2014 18:12
chcialabym zapisać corke do zerowki na rok 2015/2016. gdzie otrzymam formularz?

12/11/2014 12:30
czy w mikolajki klasy zerowkowe maja zajecia tak jak zwykle? dziekuje i pozdrawiam,

12/11/2014 12:28
prosze o podanie inforamcji gdzie znajdziemy regulamin dotyczacy konkursu plastycznego zaczarowana choinka, dziekuje. pozdrawiam.

06/11/2014 10:34
Uczniom klas 2b i 3c przypominam o zabraniu 1 i 2 części książek (żółte i fioletowe)

28/10/2014 14:25
witam. sportowe zajecia dla zerowek prowadzi obecnie inny nauczyciel - mezczyzna, nie pani Anna Grimes. prosze o podanie godnosci tego Pana zebysmy wiedzieli z kim cwicza nasze dzieci. dziekuje i pozd

25/10/2014 18:25
Gdzie moge znalezc jakiekolwiek inf na temat wydawania legitymacji szkolnej?

25/10/2014 11:06
Witam.mam pytanie.Na ktora godzine maja dzis przyjechac pierwszoklasici?Dz
iekuje.

24/10/2014 13:34
Wszystkie wole dni są zaznaczone w zakładce"sprawy organizacyjne "u góry po lewej stronie w kalendarzu zajęć.

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 103,684
· Najnowszy użytkownik: kasiacarville