October 18 2017 07:36:51

Witamy na stronie Polskiej Szkoły w Cork

Aby w pełni korzystać z serwisu Polskiej Szkoły w Cork musisz się zalogować korzystając z panelu logowania po prawej stronie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj.

Użytkowników poprzedniej wersji strony prosimy o ponowne zarejestrowanie się przy uzyciu nowego hasła

main photo

'Kultywujmy język ojczysty, aby nie przepadł gdzieś daleko, a nasze potomstwo nie zapomniało gdzie są jego korzenie...'

PLAN LEKCJI NA ROK 2017/2018
DRODZY PAŃSTWO,

PONIŻEJ OSTATECZNA WERSJA PLANU LEKCJI

NOWY ROK SZKOLNY TUŻ TUŻ...
NewsySZANOWNI PAŃSTWO,

JUŻ W NAJBLIŻSZY WEEKEND ROZPOCZYNAMY NOWY ROK SZKOLNY 2017/2018.
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW ODPOWIEDNIO 2 WRZEŚNIA- GRUPĘ SOBOTNIĄ ORAZ 3 WRZEŚNIA GRUPĘ NIEDZIELNĄ WG PLANU LEKCJI NA ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE.
PRZYPOMINAM, ŻE PODRĘCZNIKI UCZNIOWIE OTRZYMAJĄ ZE SZKOŁY. PROSIMY O ZAPAKOWANIE DZIECIOM PIÓRNIKÓW, ZESZYTÓW ORAZ ŚNIADANIÓWEK.

DECYZJĄ ORGANU PROWADZĄCEGO- CZYLI ORPEG W WARSZAWIE POŁĄCZONE ZOSTAŁY NASTĘPUJĄCE KLASY:

1. ZESZŁOROCZNA 3A- JEST OBECNĄ 4A
2. ZESZŁOROCZNA 3C- JEST OBECNĄ 4B
3. ZESZŁOROCZNA 3B I 3G- SĄ OBECNĄ 4C
4. ZESZŁOROCZNA 3D- JEST OBECNĄ 4D
5. ZESZŁOROCZNA 3E I 3F- SĄ OBECNĄ 4E
6. ZESZŁOROCZNA 4A I 4B- SĄOBECNIE 5A
7. ZESZŁOROCZNA 5A I 5B- SĄ OBECNIE 6A
8. ZESZŁOROCZNA 5C- JEST OBECNIE 6B
9. ZESZŁOROCZNA 6A I 6B- SĄ OBECNIE 7A

ZMIANY TE SĄ NIEZALEŻNE OD NAS.

POZOSTAŁE SPRAWY ORGANIZACYJNE:
1. WNIOSKI NA LEGITYMACJE SZKOLNE ORAZ LEGITYMACJE DO PODBICIA NA NOWY ROK SZKOLNY PRZYJMOWANE BĘDĄ PRZEZ WYCHOWAWCÓW LUB U PANI WOŻNEJ DO KOŃCA PAŹDZIERNIKA.
2. KAŻDY UCZEŃ MUSI DOSTARCZYĆ DO KOŃCA WRZEŚNIA ZAŚWIADCZENIE O 24H/7 DNI W TYG UBEZPIECZENIU ZAWARTYM W SZKOLE IRLANDZKIEJ.
3.NA TERENIE SZKOŁY PRZEBYWAĆ MOGĄ TYLKO UCZNIOWIE ORAZ PRACOWNICY. WEJŚCIE DO BUDYNKU OTWIERANE JEST NA 5 MIN PRZED DZWONKIEM I ZAMYKANE 10 MIN PO DZWONKU.
PRZEZ MIESIĄC WRZESIEŃ WYJĄTKOWO RODZIC PIERWSZAKA MOŻE WEJŚĆ DO SZKOŁY RAZEM Z DZIECKIEM. OD PAŹDZIERNIKA UCZNIOWIE POWINNI BYĆ ODPROWADZANI DO DRZWI.
4. PARKOWANIE NA TERENIE SZKOŁY TYLKO W WYZNACZONYCH DO TEGO MIEJSCACH. APELUJEMY O ROZWAGĘ !!!

WSZYSTKIE DODATKOWE INF DZIECI OTRZYMAJĄ NA KARTECZKACH W PIERWSZYM DNIU SZKOŁY.

DO ZOBACZENIA :)
PODRĘCZNIKI NA NOWY ROK SZKOLNY
SZANOWNI PAŃSTWO,

W ZWIĄZKU Z LICZNYMI PYTANIAMI NA TEMAT PODRĘCZNIKÓW DO KLAS OD 1 SP DO 3 GIM PONOWNIE ZAMIESZCZAM INFORMACJĘ, KTÓRĄ OTRZYMALI PAŃSTWO NA ZAKOŃCZENIU ROKU SZKOLNEGO.
NIE KUPUJECIE PAŃSTWO ŻADNYCH PODRĘCZNIKÓW !!! ZOSTANĄ ONE ZAKUPIONE Z DOTACJI CELOWEJ MEN.

PO 20 SIERPNIA ZAMIEŚCIMY NA STRONIE SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE KLAS, PLANU ZAJĘĆ,DATY I GODZ ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO.

ŻYCZYMY UDANEJ KOŃCÓWKI WAKACJI

DYREKCJA SZKOŁY
LISTY DZIECI PRZYJĘTYCH DO KLASY PIERWSZEJ NA ROK SZKOLNY 2017/2018
SZANOWNI PAŃSTWO,

Z UWAGI NA OGRANICZONĄ LICZBĘ MIEJSC I GODZIN W SOBOTĘ RANO ZAJĘCIA BĘDZIE MIAŁA JEDNA KLASA PIERWSZA. ZGODNIE Z PRZEPISAMI W KLASIE MOŻE BYĆ 25 UCZNIÓW. NIE BĘDZIEMY W STANIE PRZENIEŚĆ DO KL.1A NIKOGO WIĘCEJ.
INNE EWENTUALNE ZAMIANY MOŻLIWE BĘDĄ DOPIERO WE WRZEŚNIU. PRZYPOMINAM PAŃSTWU, ŻE NIE KUPUJECIE ŻADNYCH PODRĘCZNIKÓW.

Listy przyjętych do zerówek na rok szkolny 2017/18

Drodzy rodzice i uczniowie,

w najbliższy weekend gościli będziemy w naszej szkole pracowników ORPEG.
Szczegóły planowanych kontroli znajdują się w pismach zamieszczonych poniżej.
Uprzejmie prosimy Radę Rodziców i trójki klasowe o przybycie na spotkanie zaplanowane na niedzielę 12.03.2017 o godz. 14.00

Dziękuję

Monika Okuniewska

Harmonogram ewaluacji
Link 1
Link 2
Link 3
Link 4
NABÓR NA NOWY ROK SZKOLNY
BAL KARNAWAŁOWY

WYCIECZKA SZKOLNA DO RZYMU

CHĘTNYCH PROSIMY O ZGŁASZANIE SIĘ DO PANI EDYTY BAKUŁY. SZCZEGÓŁY USTALONE ZOSTANĄ NA ZEBRANIU Z RODZICAMI UCZNIÓW ZAINTERESOWANYCH WYJAZDEM.
APEL PODRĘCZNIKOWY !!!
DRODZY UCZNIOWIE KLAS PIĄTYCH, SZÓSTYCH SZKOŁY PODSTAWOWEJ ORAZ DRUGIEJ I TRZECIEJ GIMNAZJUM,

jeśli posiadacie jeszcze podręczniki do przyrody do kl.4, 5 lub 1, 2 gimn przynieście je do szkoły. Chętnie je od was przyjmiemy w darze lub odkupimy. Zgłaszajcie się z nimi do swoich wychowawców.

Dziękujemy :)
ZWIĄZEK HARCERSTWA POLSKIEGO W CORK
WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY ZAPRASZAMY DO ZAPISYWANIA SIĘ DO DRUŻYN: ZUCHOWEJ I HARCERSKIEJ ORAZ DO WĘDROWNIKÓW.

Nie masz jeszcze konta?

Nie możesz się zalogować?

Znajdź nas na Facebooku

Blog Polskiej Szkoły w Cork
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

10/09/2017 16:34
przepraszam,że tak pózno zawiadamiam o rezygnacji z nauki w tut.szkole Wegner Althea ucz.5 klasy .pozdrawiam B.Wysokińska

31/08/2017 16:21
Ksiazki do zerowki zakupilam przed wakacjami i na szczescie mozna wymienic bez problem na nowa wersje. w pierwszy dzien szkoly bedzie kiermasz Wink

30/08/2017 13:09
Ja kupiłam przed wakacjami "Tropiciele" i mają być wymienione. Podobno ma być nowe wydanie.

29/08/2017 13:44
EwaS kupilam i czekam na dostawe

29/08/2017 13:22
Czy ktoś z was kupował książki do zerówki?

28/08/2017 00:56
Jak możemy sprawdzić plan lekcji jak nadal widnieje stary ???

26/08/2017 19:40
wiadomo juz kiedy rozpoczecie roku szkolnego

26/08/2017 13:38
Zostal tylko tydzien do rozpoczecia roku szkolnego. Kiedy bedzie podana godz rozpoczecia i plan zajec?

26/08/2017 00:52
Gdzie jest jakaś informacja kiedy zaczynaja sie zajęcia ? Plan lekcji ???

24/07/2017 13:34
Posiadam książki do gimnazjum do sprzedania, polski historia 1-3, atlasy, używane 0894396121

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0