July 24 2017 10:42:52

Witamy na stronie Polskiej Szkoły w Cork

Aby w pełni korzystać z serwisu Polskiej Szkoły w Cork musisz się zalogować korzystając z panelu logowania po prawej stronie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj.

Użytkowników poprzedniej wersji strony prosimy o ponowne zarejestrowanie się przy uzyciu nowego hasła

main photo

'Kultywujmy język ojczysty, aby nie przepadł gdzieś daleko, a nasze potomstwo nie zapomniało gdzie są jego korzenie...'

LISTY DZIECI PRZYJĘTYCH DO KLASY PIERWSZEJ NA ROK SZKOLNY 2017/2018
SZANOWNI PAŃSTWO,

Z UWAGI NA OGRANICZONĄ LICZBĘ MIEJSC I GODZIN W SOBOTĘ RANO ZAJĘCIA BĘDZIE MIAŁA JEDNA KLASA PIERWSZA. ZGODNIE Z PRZEPISAMI W KLASIE MOŻE BYĆ 25 UCZNIÓW. NIE BĘDZIEMY W STANIE PRZENIEŚĆ DO KL.1A NIKOGO WIĘCEJ.
INNE EWENTUALNE ZAMIANY MOŻLIWE BĘDĄ DOPIERO WE WRZEŚNIU. PRZYPOMINAM PAŃSTWU, ŻE NIE KUPUJECIE ŻADNYCH PODRĘCZNIKÓW.

Listy przyjętych do zerówek na rok szkolny 2017/18

Drodzy rodzice i uczniowie,

w najbliższy weekend gościli będziemy w naszej szkole pracowników ORPEG.
Szczegóły planowanych kontroli znajdują się w pismach zamieszczonych poniżej.
Uprzejmie prosimy Radę Rodziców i trójki klasowe o przybycie na spotkanie zaplanowane na niedzielę 12.03.2017 o godz. 14.00

Dziękuję

Monika Okuniewska

Harmonogram ewaluacji
Link 1
Link 2
Link 3
Link 4
NABÓR NA NOWY ROK SZKOLNY
BAL KARNAWAŁOWY

WYCIECZKA SZKOLNA DO RZYMU

CHĘTNYCH PROSIMY O ZGŁASZANIE SIĘ DO PANI EDYTY BAKUŁY. SZCZEGÓŁY USTALONE ZOSTANĄ NA ZEBRANIU Z RODZICAMI UCZNIÓW ZAINTERESOWANYCH WYJAZDEM.
APEL PODRĘCZNIKOWY !!!
DRODZY UCZNIOWIE KLAS PIĄTYCH, SZÓSTYCH SZKOŁY PODSTAWOWEJ ORAZ DRUGIEJ I TRZECIEJ GIMNAZJUM,

jeśli posiadacie jeszcze podręczniki do przyrody do kl.4, 5 lub 1, 2 gimn przynieście je do szkoły. Chętnie je od was przyjmiemy w darze lub odkupimy. Zgłaszajcie się z nimi do swoich wychowawców.

Dziękujemy :)
ZWIĄZEK HARCERSTWA POLSKIEGO W CORK
WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY ZAPRASZAMY DO ZAPISYWANIA SIĘ DO DRUŻYN: ZUCHOWEJ I HARCERSKIEJ ORAZ DO WĘDROWNIKÓW.

LEGITYMACJE SZKOLNE
SZANOWNI PAŃSTWO !!!

TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW O WYDANIE LEGITYMACJI LUB LEGITYMACJI JUŻ WYDANYCH DO PODBICIA - DO KOŃCA PAŹDZIERNIKA- DRUGA TURA DO KOŃCA MARCA.

DYREKCJA SZKOŁY
WAŻNE !!!
Przypominamy, iż na terenie należącym do szkoły (w tym również na parkingu i podjeździe) obowiązuje CAŁKOWITY ZAKAZ PALENIA. Osoby nieprzestrzegające zakazu będą proszone o opuszczenie terenu szkoły i parkingu.
Palenie na terenie należącym do szkoły jest czynem karalnym.

Za utrudnienia przepraszamy i bardzo prosimy o współpracę.
Kierownik i Grono Pedagogiczne.
WAŻNE !!!
Świadectwa szkolne wydawane przez szkoły społeczne i Szkolne Punkty Konsultacyjne NIE są podstawą do przyjęcia lub odmowy przyjęcia dziecka do szkoły w Polsce.
Uczniowie Polscy przebywający za granicą spełniają obowiązek szkolny i obowiązek nauki w szkołach w krajach pobytu. Zgodnie z § 19 ust. 1 pkt 3 i ust. 3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 20 lutego 2004 r. w sprawie warunków i trybu przyjmowania uczniów do szkół publicznych oraz przechodzenia z jednych typów szkół do innych (Dz. U. z 2004 r. Nr 26, poz. 232, z poźn. zm.) każdego ucznia przybywającego lub powracającego z zagranicy przyjmuje się do szkoły w Polsce na podstawie:
1. Świadectwa (zaświadczenia) wydanego przez szkołę za granicą, w której uczeń realizował obowiązek szkolny oraz ew. ostatniego świadectwa wydanego w Polsce,
2. Sumy lat nauki szkolnej ucznia.
Jednocześnie, różnice programowe z zajęć lekcyjnych realizowanych w klasie, do której uczeń przechodzi są uzupełniane na warunkach ustalonych przez nauczycieli prowadzących dane zajęcia.

Nie masz jeszcze konta?

Nie możesz się zalogować?

Znajdź nas na Facebooku

Blog Polskiej Szkoły w Cork
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

20/07/2017 00:08
Kiedy można się zgłaszać po podręczniki do pierwszej klasy SP?

18/07/2017 22:17
Mozna prosic spis ksiazek do 4 klasy. Czy sa takie same jak w zeszlym roku ?

13/07/2017 22:21
Kiedy beda wystawione czasy dla siodmej klasy ? Dziekuje

12/07/2017 12:26
mozna prosic spis podrecznikow do 7 klasy na maila sunpat@wp.pl

19/06/2017 10:23
Witam.Posiadam książki i zeszyty ćwiczeń do klasy 3 gimnazjum.08571445

23/02/2017 00:50
DZIĘKUJEMY Smile

13/02/2017 01:22
Gratulacje dla całego grona pedagogicznego, rodziców oraz osób zaangażowanych w organizację balu karnawałowego. Dzieciaki były zachwycone Smile

05/01/2017 18:41
Cz 7 już do szkoly???

14/12/2016 02:32
W DNIACH 17 I 18 GRUDNIA ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W NORMALNYCH GODZINACH, CZYLI WEDŁUG PLANU LEKCJI.

08/12/2016 12:55
witam, o ktorej godzinie jest koncert koled? czy 17-go po koncercie koled dzieci maja normalnie zajecia czy ida do domu?

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 104,231
· Najnowszy użytkownik: Monikap