Styczeń 25 2015 13:10:04

Witamy na stronie Polskiej Szkoły w Cork

Aby w pełni korzystać z serwisu Polskiej Szkoły w Cork musisz się zalogować korzystając z panelu logowania po prawej stronie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj.

Użytkowników poprzedniej wersji strony prosimy o ponowne zarejestrowanie się przy uzyciu nowego hasła

main photo

'Kultywujmy język ojczysty, aby nie przepadł gdzieś daleko, a nasze potomstwo nie zapomniało gdzie są jego korzenie...'

SZKOLNY BAL KARNAWAŁOWY !!!
DRODZY RODZICE,

Z PRZYCZYN ORGANIZACYJNYCH ZMUSZENI JESTEŚMY PRZESUNĄĆ BAL DLA DZIECI Z 7 NA 14 I 15 LUTEGO. BAL ROZPOCZNIE SIĘ O GODZ. 13 I POTRWA DO 15.30. RODZICE PRZYPROWADZAJĄ DZIECI DO KLASY, W KTÓREJ ODBYWAJĄ SIĘ LEKCJE, ZOSTAWIAJĄ DZIECI POD OPIEKĄ NAUCZYCIELA I OPUSZCZAJĄ SZKOŁĘ. ZE WZGLĘDU NA BEZPIECZEŃSTWO DZIECI GŁÓWNE DRZWI BĘDĄ ZAMKNIĘTE. ODBIÓR O GODZ. 15.30.

KAŻDA KLASA PRZYCHODZI NA BAL W SWOIM DNIU ZAJĘĆ. UCZNIOWIE Z GRUP ZERO DO KLASY 3 SP PRZYCHODZĄ TYLKO NA BAL, NATOMIAST STARSI- CZYLI KLASY OD 4 SP DO 3 GIM PRZYCHODZĄ NA ZAJĘCIA WG. PLANU:
SOBOTA: OD 9.00 DO 12.00 - ZAJĘCIA SKRÓCONE
NIEDZIELA: OD 10.00 DO 13.00- ZAJĘCIA SKRÓCONE

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NASZYCH NAJMŁODSZYCH UCZNIÓW DO ZABAWY ZE SMERFAMI :)
BAL KARNAWAŁOWY DLA RODZICÓW !!!
WESOŁYCH ŚWIĄT !!!
MIKOŁAJKI W NASZEJ SZKOLE !!!
W OSTATNI WEEKEND GOŚCILIŚMY W NASZEJ SZKOLE ŚW. MIKOŁAJA. KAŻDA KLASA OTRZYMAŁA SŁODKIE NIESPODZIANKI, ZA KTÓRE SERDECZNIE DZIĘKUJEMY. WYJĄTKOWĄ ATRAKCJĄ BYŁO POJAWIENIE SIĘ MIKOŁAJÓW NA MOTORACH. NAROBILI SPORO HAŁASU, WRAŻENIA BYŁY NIESAMOWITE. POCZĘSTOWALI DZIECI CUKIERKAMI, POZOWALI DO ZDJĘĆ I UROCZYSTEJ KAWALKADZIE WYJECHALI ZE SZKOLNEGO PARKINGU.
WIĘCEJ INFORMACJI, ZDJĘĆ I FILMIKÓW Z TYCH DWÓCH DNI NA SZKOLNYM FACEBOOKU ORAZ NA NASZYM NOWYM KANALE NA YOU TUBE :

ZACZYTAJMY SIĘ TOGETHER-RAZEM NA ŚWIĘTA!
BAL SYLWESTROWY Z MY CORK !!!
Jeszcze tylko pare tygodni dzieli nas od Nowego Roku. Stowarzyszenie MyCork ma ogromny zaszczyt zaprosić Państwa na niesamowitą Noc Sylwestrowa przy muzyce zespołu Oskar.
Na powitanie, każda z Pań dostanie maskę karnawałową a Panowie, jak bywa w tradycji - kotylion.
Bal rozpoczniemy uroczystym obiadem o godzinie 18:30, po którym grał będzie zespół.
W trakcie balu przewidujemy wybór Króla i Królowej, czyli najlepiej bawiacych sie osób na sali oraz wiele innych atrakcji.
Bilety są do nabycia na naszej stronie internetowej www.mycork.org oraz w sklepir Pewex i Douglas TV oraz w Polskiej Szkole w Cork.
Serdecznie zapraszamy na Noc Sylwestową do Hotelu Montenotte (ilość miejsc ograniczona). Pytania prosze kierowac pod numer 0851015929 bądź na adres ikozlowska@mycork.org
ANDRZEJKI !!!
ZAPRASZAMY UCZNIÓW KLAS OD PIĄTEJ DO 3 GIMNAZJUM NA SZKOLNĄ DYSKOTEKĘ Z OKAZJI ANDRZEJEK. CZEKAJĄ WRÓŻBY I LANIE WOSKU :)))
WIZYTA PISARKI W NASZEJ SZKOLE !!!
W ostatni weekend gościliśmy w naszej szkole fantastyczne Panie. Dziękujemy Pani Magdalenie Witkiewicz za cudowne spotkania autorskie z uczniami. Mamy nadzieje, ze podobało się Pani u nas :))) Dziękujemy także Pani dr Annie Jarmołowskiej za niezwykle cenne i potrzebne konsultacje psychologiczne. Zawsze będą Panie u nas mile widziane, więc zapraszamy już teraz.
KONKURS PRZEDŚWIĄTECZNY
ŚWIĘTA TUŻ TUŻ...
ZAPRASZAMY NASZYCH UCZNIÓW DO UDZIAŁU W KONKURSIE

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI
W OSTATNI WEEKEND OBCHODZILIŚMY W NASZEJ SZKOLE KOLEJNĄ ROCZNICĘ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI. PIĘKNA GAZETKĘ UPAMIETNIAJĄCĄ TO WAŻNE WYDARZENIE PRZYGOTOWAŁ PAN RAFAŁ BARSZCZ- NAUCZYCIEL WOP-U. LEKCJE W TYCH DNIACH WIĄZAŁY SIĘ TAKŻE Z OWĄ TEMATYKĄ , A NASI DRUGOKLASIŚCI UCZYLI SIĘ PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH.
LEGITYMACJE SZKOLNE
SZANOWNI PAŃSTWO !!!

TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW O WYDANIE LEGITYMACJI LUB LEGITYMACJI JUŻ WYDANYCH DO PODBICIA MINĄŁ. KAŻDEGO ROKU WNIOSKI TE PRZYJMOWANE SĄ DO KOŃCA PAŻDZIERNIKA.

DYREKCJA SZKOŁY

Nie masz jeszcze konta?

Nie możesz się zalogować?

Znajdź nas na Facebooku

Blog Polskiej Szkoły w Cork
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

02/01/2015 20:53
weekend 3-4 wolne Grin

01/01/2015 14:58
Czy dzieci wracaja do szkoly w ten weekend 3-4 stycznia, czy dopiero 10-11?

18/12/2014 15:45
witam, czy w niedziele lekcje odbywaja sie w stałych godzinach?

10/12/2014 22:37
proszę o pracę domową dla 4c z języka polskiego

07/12/2014 12:34
hej bardzo prosze o prace domowa dla klasy 0 b z ostatniej soboty 06.12 i to co robili w czasie lekcjii dziekuje

02/12/2014 00:16
Witam...bardzo proszę o prace domową z klasy 2c na ten tydzień...dzięki:-
))

01/12/2014 22:05
Witam czy 7 grudnia pierwsze klasy maja normalnie zajecia czy jest moze jakas zabawa mkolajkowa

27/11/2014 21:34
czy ucza sie dzieci w dniu 30 listopada i czy maja jakas zabawe chodzi mi o te mlodsze klasy

14/11/2014 17:42
Zapisy na rok szkolny 2015/16 przyjmowane będą od kwietnia 2015. Formularz jest dostępny w zakładce pliki do pobrania.

14/11/2014 17:41
We wszystkie dni nie oznaczone w kalendarzu zajęć jako dni wolne- zajęcia dla wszystkich klas odbywają się normalnie.

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 103,697
· Najnowszy użytkownik: marcinpow