Grudzień 19 2014 12:39:27

Witamy na stronie Polskiej Szkoły w Cork

Aby w pełni korzystać z serwisu Polskiej Szkoły w Cork musisz się zalogować korzystając z panelu logowania po prawej stronie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj.

Użytkowników poprzedniej wersji strony prosimy o ponowne zarejestrowanie się przy uzyciu nowego hasła

main photo

'Kultywujmy język ojczysty, aby nie przepadł gdzieś daleko, a nasze potomstwo nie zapomniało gdzie są jego korzenie...'

MIKOŁAJKI W NASZEJ SZKOLE !!!
W OSTATNI WEEKEND GOŚCILIŚMY W NASZEJ SZKOLE ŚW. MIKOŁAJA. KAŻDA KLASA OTRZYMAŁA SŁODKIE NIESPODZIANKI, ZA KTÓRE SERDECZNIE DZIĘKUJEMY. WYJĄTKOWĄ ATRAKCJĄ BYŁO POJAWIENIE SIĘ MIKOŁAJÓW NA MOTORACH. NAROBILI SPORO HAŁASU, WRAŻENIA BYŁY NIESAMOWITE. POCZĘSTOWALI DZIECI CUKIERKAMI, POZOWALI DO ZDJĘĆ I UROCZYSTEJ KAWALKADZIE WYJECHALI ZE SZKOLNEGO PARKINGU.
WIĘCEJ INFORMACJI, ZDJĘĆ I FILMIKÓW Z TYCH DWÓCH DNI NA SZKOLNYM FACEBOOKU ORAZ NA NASZYM NOWYM KANALE NA YOU TUBE :

ZACZYTAJMY SIĘ TOGETHER-RAZEM NA ŚWIĘTA!
BAL SYLWESTROWY Z MY CORK !!!
Jeszcze tylko pare tygodni dzieli nas od Nowego Roku. Stowarzyszenie MyCork ma ogromny zaszczyt zaprosić Państwa na niesamowitą Noc Sylwestrowa przy muzyce zespołu Oskar.
Na powitanie, każda z Pań dostanie maskę karnawałową a Panowie, jak bywa w tradycji - kotylion.
Bal rozpoczniemy uroczystym obiadem o godzinie 18:30, po którym grał będzie zespół.
W trakcie balu przewidujemy wybór Króla i Królowej, czyli najlepiej bawiacych sie osób na sali oraz wiele innych atrakcji.
Bilety są do nabycia na naszej stronie internetowej www.mycork.org oraz w sklepir Pewex i Douglas TV oraz w Polskiej Szkole w Cork.
Serdecznie zapraszamy na Noc Sylwestową do Hotelu Montenotte (ilość miejsc ograniczona). Pytania prosze kierowac pod numer 0851015929 bądź na adres ikozlowska@mycork.org
ANDRZEJKI !!!
ZAPRASZAMY UCZNIÓW KLAS OD PIĄTEJ DO 3 GIMNAZJUM NA SZKOLNĄ DYSKOTEKĘ Z OKAZJI ANDRZEJEK. CZEKAJĄ WRÓŻBY I LANIE WOSKU :)))
WIZYTA PISARKI W NASZEJ SZKOLE !!!
W ostatni weekend gościliśmy w naszej szkole fantastyczne Panie. Dziękujemy Pani Magdalenie Witkiewicz za cudowne spotkania autorskie z uczniami. Mamy nadzieje, ze podobało się Pani u nas :))) Dziękujemy także Pani dr Annie Jarmołowskiej za niezwykle cenne i potrzebne konsultacje psychologiczne. Zawsze będą Panie u nas mile widziane, więc zapraszamy już teraz.
KONKURS PRZEDŚWIĄTECZNY
ŚWIĘTA TUŻ TUŻ...
ZAPRASZAMY NASZYCH UCZNIÓW DO UDZIAŁU W KONKURSIE

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI
W OSTATNI WEEKEND OBCHODZILIŚMY W NASZEJ SZKOLE KOLEJNĄ ROCZNICĘ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI. PIĘKNA GAZETKĘ UPAMIETNIAJĄCĄ TO WAŻNE WYDARZENIE PRZYGOTOWAŁ PAN RAFAŁ BARSZCZ- NAUCZYCIEL WOP-U. LEKCJE W TYCH DNIACH WIĄZAŁY SIĘ TAKŻE Z OWĄ TEMATYKĄ , A NASI DRUGOKLASIŚCI UCZYLI SIĘ PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH.
LEGITYMACJE SZKOLNE
SZANOWNI PAŃSTWO !!!

TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW O WYDANIE LEGITYMACJI LUB LEGITYMACJI JUŻ WYDANYCH DO PODBICIA MINĄŁ. KAŻDEGO ROKU WNIOSKI TE PRZYJMOWANE SĄ DO KOŃCA PAŻDZIERNIKA.

DYREKCJA SZKOŁY
ZNANA AUTORKA W NASZEJ SZKOLE !!!
ZAJĘCIA SPORTOWE
DRODZY RODZICE !!!

INFORMUJEMY, ŻE NASTĄPIŁA ZMIANA NA STANOWISKU NAUCZYCIELA PROWADZĄCEGO ZAJĘCIA SPORTOWE. PAN PAWEŁ GIELNIOWSKI JEST MAGISTREM WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I POSIADA WSZYSTKIE WYMAGANE KWALIFIKACJE. MAMY NADZIEJĘ, ŻE JEGO WSPÓŁPRACA Z DZIEĆMI ORAZ PAŃSTWEM BĘDZIE BARDZO OWOCNA.

DYREKCJA I GRONO PEDAGOGICZNE
ZAPRASZAMY !!!
SPOTKANIA DLA MATURZYSTÓW ODBYWAJĄ SIĘ W KAŻDĄ SOBOTĘ O OGODZINIE 14.30.
NAUCZYCIELEM PROWADZĄCYM GRUPĘ JEST PANI EDYTA BAKUŁA.

Nie masz jeszcze konta?

Nie możesz się zalogować?

Znajdź nas na Facebooku

Blog Polskiej Szkoły w Cork
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18/12/2014 15:45
witam, czy w niedziele lekcje odbywaja sie w stałych godzinach?

10/12/2014 22:37
proszę o pracę domową dla 4c z języka polskiego

07/12/2014 12:34
hej bardzo prosze o prace domowa dla klasy 0 b z ostatniej soboty 06.12 i to co robili w czasie lekcjii dziekuje

02/12/2014 00:16
Witam...bardzo proszę o prace domową z klasy 2c na ten tydzień...dzięki:-
))

01/12/2014 22:05
Witam czy 7 grudnia pierwsze klasy maja normalnie zajecia czy jest moze jakas zabawa mkolajkowa

27/11/2014 21:34
czy ucza sie dzieci w dniu 30 listopada i czy maja jakas zabawe chodzi mi o te mlodsze klasy

14/11/2014 17:42
Zapisy na rok szkolny 2015/16 przyjmowane będą od kwietnia 2015. Formularz jest dostępny w zakładce pliki do pobrania.

14/11/2014 17:41
We wszystkie dni nie oznaczone w kalendarzu zajęć jako dni wolne- zajęcia dla wszystkich klas odbywają się normalnie.

13/11/2014 18:12
chcialabym zapisać corke do zerowki na rok 2015/2016. gdzie otrzymam formularz?

12/11/2014 12:30
czy w mikolajki klasy zerowkowe maja zajecia tak jak zwykle? dziekuje i pozdrawiam,

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0