December 17 2017 01:33:17
ZWIĄZEK HARCERSTWA POLSKIEGO W CORK
WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY ZAPRASZAMY DO ZAPISYWANIA SIĘ DO DRUŻYN: ZUCHOWEJ I HARCERSKIEJ ORAZ DO WĘDROWNIKÓW.

LEGITYMACJE SZKOLNE
SZANOWNI PAŃSTWO !!!

TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW O WYDANIE LEGITYMACJI LUB LEGITYMACJI JUŻ WYDANYCH DO PODBICIA - DO KOŃCA PAŹDZIERNIKA- DRUGA TURA DO KOŃCA MARCA.

DYREKCJA SZKOŁY
WAŻNE !!!
Przypominamy, iż na terenie należącym do szkoły (w tym również na parkingu i podjeździe) obowiązuje CAŁKOWITY ZAKAZ PALENIA. Osoby nieprzestrzegające zakazu będą proszone o opuszczenie terenu szkoły i parkingu.
Palenie na terenie należącym do szkoły jest czynem karalnym.

Za utrudnienia przepraszamy i bardzo prosimy o współpracę.
Kierownik i Grono Pedagogiczne.
WAŻNE !!!
Świadectwa szkolne wydawane przez szkoły społeczne i Szkolne Punkty Konsultacyjne NIE są podstawą do przyjęcia lub odmowy przyjęcia dziecka do szkoły w Polsce.
Uczniowie Polscy przebywający za granicą spełniają obowiązek szkolny i obowiązek nauki w szkołach w krajach pobytu. Zgodnie z § 19 ust. 1 pkt 3 i ust. 3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 20 lutego 2004 r. w sprawie warunków i trybu przyjmowania uczniów do szkół publicznych oraz przechodzenia z jednych typów szkół do innych (Dz. U. z 2004 r. Nr 26, poz. 232, z poźn. zm.) każdego ucznia przybywającego lub powracającego z zagranicy przyjmuje się do szkoły w Polsce na podstawie:
1. Świadectwa (zaświadczenia) wydanego przez szkołę za granicą, w której uczeń realizował obowiązek szkolny oraz ew. ostatniego świadectwa wydanego w Polsce,
2. Sumy lat nauki szkolnej ucznia.
Jednocześnie, różnice programowe z zajęć lekcyjnych realizowanych w klasie, do której uczeń przechodzi są uzupełniane na warunkach ustalonych przez nauczycieli prowadzących dane zajęcia.
DOJAZD DO SZKOŁY !!!
SZANOWNI PAŃSTWO !!!

Z UWAGI NA BEZPIECZEŃSTWO I SPRAWNĄ KOMUNIKACJĘ NA TERENIE SZKOŁY I W BEZPOŚREDNIM JEJ OTOCZENIU PROSIMY O DOSTOSOWANIE SIĘ DO NASTĘPUJĄCYCH WYTYCZNYCH:

1. WJEŻDŻAMY DO SZKOŁY ULICĄ GARDINER'S HILL I SKRĘCAJĄC W LEWO WJEŻDŻAMY W BRAMĘ.
2. WYJEŻDŻAJĄC Z TERENU SZKOŁY PO WYJEŹDZIE Z BRAMY SKRĘCAMY W LEWO.

PONIŻSZA MAPKA ILUSTRUJE TE WYTYCZNE I TYM Z PAŃSTWA, KTÓRZY NIE ZNAJĄ OKOLIC SZKOŁY POKAZUJE MOŻLIWY OBJAZD.
ZASTOSOWANIE SIĘ DO TYCH ZALECEŃ UŁATWI SPRAWNY WJAZD I WYJAZD NAM WSZYSTKIM.
PROSIMY TAKŻE O ROZSĄDNE PARKOWANIE NA TERENIE SZKOŁY.
Z PRZYKROŚCIĄ INFORMUJEMY, ŻE JEŚLI RODZICE NIE DOSTOSUJĄ SIĘ DO WSKAZANYCH KIERUNKÓW JAZDY, BRAMA WJAZDOWA ZOSTANIE ZAMKNIĘTA I WJAZD NA TEREN SZKOŁY BĘDZIE NIEMOŻLIWY.

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA WSPÓŁPRACĘ :)
KONTAKT ZE SZKOŁĄ !!!
DRODZY RODZICE,

W ZWIĄZKU Z TYM, ŻE ROZPOCZĘLIŚMY JUŻ KOLEJNY ROK SZKOLNY PRZYPOMINAMY W JAKI SPOSÓB MOŻNA KONTAKTOWAĆ SIĘ ZE SZKOŁĄ.

1. JEŚLI CHCECIE DOWIEDZIEĆ SIĘ CO BYŁO ZADANE, USPRAWIEDLIWIĆ NIEOBECNOŚĆ DZIECKA NA ZAJĘCIACH, ZWOLNIĆ Z CZĘŚCI LEKCJI- PISZCIE MAILA DO NAUCZYCIELA UCZĄCEGO DANEGO PRZEDMIOTU LUB DO WYCHOWAWCY. ADRESY MAILOWE DOSTĘPNE SĄ NA NASZEJ STRONIE.
2. KONTAKT Z KIEROWNIKIEM SZKOŁY-PANIĄ MONIKĄ OKUNIEWSKĄ- W SPRAWACH ORGANIZACYJNYCH I WSZELKICH INNYCH :) MOŻLIWY JEST BEZPOŚREDNIO NA NASZEJ STRONIE W ZAKŁADCE KONTAKT.
MOŻNA TEŻ DO SZKOŁY ZADZWONIĆ. NUMER TELEFONU 0857187327 CZYNNY JEST W PONIEDZIAŁKI I PIĄTKI W GODZINACH OD 10.00 DO 17.00, A W SOBOTY I NIEDZIELE W GODZINACH PRACY SZKOŁY- CZYLI OD 8.30 DO 16.00.

Nie masz jeszcze konta?

Nie możesz się zalogować?

Znajdź nas na Facebooku

Blog Polskiej Szkoły w Cork
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

10/09/2017 16:34
przepraszam,że tak pózno zawiadamiam o rezygnacji z nauki w tut.szkole Wegner Althea ucz.5 klasy .pozdrawiam B.Wysokińska

31/08/2017 16:21
Ksiazki do zerowki zakupilam przed wakacjami i na szczescie mozna wymienic bez problem na nowa wersje. w pierwszy dzien szkoly bedzie kiermasz Wink

30/08/2017 13:09
Ja kupiłam przed wakacjami "Tropiciele" i mają być wymienione. Podobno ma być nowe wydanie.

29/08/2017 13:44
EwaS kupilam i czekam na dostawe

29/08/2017 13:22
Czy ktoś z was kupował książki do zerówki?

28/08/2017 00:56
Jak możemy sprawdzić plan lekcji jak nadal widnieje stary ???

26/08/2017 19:40
wiadomo juz kiedy rozpoczecie roku szkolnego

26/08/2017 13:38
Zostal tylko tydzien do rozpoczecia roku szkolnego. Kiedy bedzie podana godz rozpoczecia i plan zajec?

26/08/2017 00:52
Gdzie jest jakaś informacja kiedy zaczynaja sie zajęcia ? Plan lekcji ???

24/07/2017 13:34
Posiadam książki do gimnazjum do sprzedania, polski historia 1-3, atlasy, używane 0894396121

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0